Бути жінкою - це радість

   Жінка... Мадонна... Мати… Покликана захищати свій рід, свій народ, уособлює в собі минуле, майбутнє, несе відповідальність за долю нації і людства. Сучасна жінка – любляча дружина, дбайлива мати, успішна бізнес-леді. Сучасна жінка має цілий набір якостей, які допомагають їй з легкістю справлятися з темпом життя, а темп досить високий. Встигнути треба багато чого, при цьому одна з відмінних особливостей жінки – вона намагається зробити все по вищому рівню, не може дозволити собі десь у чомусь недопрацювати. Вона відповідальна та цілеспрямована – от що можна сказати точно про сучасну жінку XXI століття. А ще сучасна жінка приділяє величезну увагу своїй сім'ї.
   Збільшення кількості неповних сімей є фактом, розповсюдженим по всьому світу. На сьогоднішній день в Україні розпадається кожний другий шлюб, все більше жінок народжують дитину без чоловіка.
   Як же діяти сучасній матері, яка виховує дитину одна, без чоловіка, в умовах, коли розраховувати можна лише на свої сили?
   Беручи до уваги велику кількість одиноких матерів в м. Долина, з метою допомоги в отриманні юридичної, психологічної, педагогічної, медичної інформації та підтримки одиноких матерів працівники нашої книгозбірні вирішили звернути особливу увагу на роботу з цією категорією користувачів.
   Найголовніше, що самотні жінки відчують, що вони не одні, не залишені суспільством напризволяще і бібліотека зробить перший крок до розвитку даного напрямку.
   Звертайтеся до нас і ви отримаєте необхідну інформацію безпосередньо у бібліотеці, а також на цьому блозі. У нас ви зможете спілкуватись з однодумцями у соціальних мережах, на форумах та завжди знайдете підтримку і розуміння. Адже бути жінкою – це справжня радість!

1 коментар:

  1. Ви просто молодці, що звернули увагу саме на одиноких матерів. На сьогоднішній день з різних причин кожна п'ята жінка в Україні народжує не перебуваючи в шлюбі. Найбільш важко таки жінкам психологічно. Дякую!

    ВідповістиВидалити