Світ наших захоплень

   “Джерела здібностей і дарування дітей – на кінчиках їхніх пальців. Від пальців… йдуть найтонші струмочки, які надувають джерело творчої думки. Чим більше впевненості і винахідливості в дитячій руці, тим тонша взаємодія зі знаряддям праці” – писав відомий педагог В. Сухомлинський.
   Напрямки діяльності дитячої бібліотеки надзвичайно різноманітні, адже кожна дитина – це цілий Всесвіт, неповторний, цікавий та завжди різний. Будь-яка дитина є обдарованою особистістю і завдання бібліотекаря – допомогти розвинути її творчий та природній потенціал.
   Колектив нашої бібліотеки намагається застосовувати, інноваційні підходи до роботи з обдарованими дітьми. У нас працює гурток “Умійко”, увагу маленьких користувачів та їх батьків привертає постійнодіюча виставка дитячих малюнків “Наш вернісаж”.
  Позитивним напрямком у роботі з обдарованими дітьми є індивідуальний підхід до кожного з них.
   Світ дитячих уявлень і вражень, світ серпанкових мрій постає у роботах наших читачів. Завдяки книжковій виставці “В гості до Умійка” діти мають змогу продемонструвати поробки, іграшки, вироби з природних матеріалів, пластиліну, бісеру, створені власними руками. Окремими розділами виставки є: “Щоб даремно не сидіти, спробуй ти таке зробити”, “Паперова фантазія”, які викликають у дітей чимало емоцій та неабияку цікавість. Хвилюючим елементом є презентація творчих робіт обдарованих дітей: розділи “Світ очима дітей”, “Пластилінова азбука” та ін.
   В нинішньому складному світі, потрібно вчити дітей вміти відчувати красу, розуміти її, цінити, а найголовніше – це творити її.
   Відчути, зрозуміти, оцінити талановиті роботи запрошуємо всіх у бібліотеку!

Немає коментарів:

Дописати коментар