Виставка? Це цікаво!

  Однією з ідей бібліотечної діяльності, формою наочної популяризації літератури та документальних ресурсів є бібліотечна виставка. Завдання і мета виставки – максимально розкрити фонди бібліотеки, привернути до них якнайбільше користувачів, а також надати якнайбільше інформації з тієї чи іншої теми.
  Навіть невелика бібліотечна виставка має бути святом як для користувачів, так і для бібліотекарів. Користувача приваблюють яскраві звернення, тексти, нестандартні рішення в оформленні.
  Гарно оформлена виставка – це витвір мистецтва, плід наукових і творчих пошуків, результат натхненної роботи. Бібліотекар із Франції П’єр Брейя вважає, що сьогодні ми живемо у час виставок. Виставка – це своєрідна візитка бібліотеки.
  Саме на це звертаємо увагу і ми – працівники районної бібліотеки для дітей, оформляючи виставки у своїй книгозбірні. А з деякими найбільш ефективними, з точки зору наших користувачів, бібліотечними експозиціями пропонуємо ознайомитись просто зараз.

3 коментарі:

  1. Шановні колеги! Надвірнянська районна бібліотека для дітей імені Ірини Яцури вітає Вас з днем Святого Валентина.Бажаємо Вам успіхів у роботі.Переглянули Ваш блог,який нам дуже сподобався.МОЛОДЦІ!.Тримайте так і надалі!

    ВідповістиВидалити
  2. Добрий день. шановні колеги! Завжди переглядаю ваш блог в очікуванні чогось цікавого і незвичайного, і завжди отримую задоволення від вашої роботи, від творчого ставлення до бібліотечної роботи, і трішечки заздрю вам, що не довелось мені працювати з такими от талановитими людьми. Творчого натхнення вам у вашій роботі, наснаги і удачі!

    ВідповістиВидалити
  3. Дякуємо за такі теплі слова, пані Тетяно. Сподіваємось і надалі бути для вас цікавими і корисними! Щасти вам!

    ВідповістиВидалити