Повір у себе

 Сучасний світ, претендуючи на цивілізованість, водночас є дуже жорстоким до слабких. Особливо у цьому випадку страждають діти, які не можуть зрозуміти, за що їх ображають. Адже кожен з них – особистість. Вони люблять спілкуватися з іншими, подорожувати.
 На сьогодні книгозбірні залишаються закладами, доступними усім категоріям населення. Саме тут можна безкоштовно отримувати інформаційні послуги. Особливо обмеженими в цьому питанні залишаються діти з соціально незахищених, малозабезпечених та багатодітних сімей.
   У зв’язку з цим наша бібліотека поставила перед собою мету – привернути увагу таких дітей до духовних та моральних цінностей, розширити їх горизонти спілкування, згуртувати, стимулювати творчу активність, допомогти повірити в себе, в здійснення мрій, відчути себе частинкою українського суспільства, навчитися мріяти і реалізовувати свої мрії незалежно від труднощів і обставин.
  “Повір у себе” – під такою назвою книгозбірня проводить цикл віртуальних зустрічей, мандрівок, тренінгів, де на прикладах знаних людей розкривається складність життя. Завдяки наполегливості реальні та літературні герої вчать повірити у власні сили і реалізувати себе в сучасному світі.
  Усіх небайдужих закликаємо до реального та віртуального спілкування у нашій бібліотеці.
  Мрійте, вірте,творіть!

1 коментар: