вівторок, 10 серпня 2021 р.

Випускний школи юної леді "Панночка на всі 100%"

          
    Усе прекрасне в світі ніжне та тендітне, дарує нам любов і почуття, чарівне трошечки й амбітне це слово "леді" чисте як сльоза…                                                      Ось і завершилось навчання панночок у школі юної леді. Десять чудових та творчих зустрічей уже позаду, а це - цікаві майстер-класи та пізнавальні уроки. Всього цього навчались наші панночки.

Розпочалось навчання із зустрічі та знайомства із заступником директора по роботі  з дітьми Іриною Холозінською та бібліотекарем ІІ категорії Бібліотеки для дітей КЗ «Долинська ЦПБ» Христиною Крошней.

Двадцять четверо творчих та креативних дітей виявили бажання навчатись стати справжньою леді. Кожен урок ніс у собі щось нове та зовсім незвичне для наших учениць...    

Вокальний майстер-клас від викладача Долинської дитячої школи естетичного виховання ім.М.Антоновича Віктора Холозінського.

  Урок із техніки малювання від викладача Долинської дитячої художньої школи Юрія Фреїва.

  Розвиток акторської майстерності, робота над дикцією панночок від керівника народного аматорського театру «Гелікон» базового будинку культури Ніни Радухівської.

 Балет та робота над поставою від хореографа постановника  Анастасії Лопух.

   Арт-терапевтичний треніг від психолога Ірини Ковалевич.

   Цікавий та креативний урок від учителя початкових класів Коломийського ліцею №9 Ірини Малярчук та кулінарний майстер-клас від кафе-мотель АLVA.

Завершилось навчання випускним балом. 5 серпня усі учасниці були одягнені у пишні плаття та крокували по червоній доріжці для нагородження сертифікатом «Панночка на всі 100», які вручив начальник відділу культури Долинської міської ради Олександр Питлик, провідний спеціаліст відділу культури Уляна Сосєнкова та бухгалтер по спрощеній закупівлі  Іванна Мельникович. Неоминули подяки  і викладачів школи леді   за педагогічну майтерність, креативність та небайдуже ставлення до дітей. Також щиро дякуємо кафе DINASTIY та ТМ Ласунчик за підтримку та солодкі подарунки для наших леді.


Немає коментарів:

Дописати коментар