четвер, 31 липня 2014 р.

Що? Де? Коли?

Щоб не скривдити, не зламати,
А в гармонії з світом жити.         
Тож природу нам треба знати,
Бо прийшли ми у світ — любити!

     Як прилучити дитину до природи? Навчити цінувати, поважати і любити її? Адже це так необхідно, щоб вона виросла чуйною і доброю людиною. 
     Побачити красу природи можна лише здійснивши чудо. Тому що краса природи – саме чудо. Це – таємниця природи. Це – вічність Природи. Це – її нескінченість. – говорив Маленькому Принцеві Мудрий Лис.
     31 липня у нашій бібліотеці була проведена  екологічна  гра «Що? Де? Коли?». 
Мета якої популяризувати дитячу літературу природничої тематики; розвивати кмітливість, швидкість мислення, творчі можливості учнів; виховувати любов до природи, турботливе ставлення до неї; прищеплювати уміння культурно поводитися на природі.
      Під час заходу діти брали активну участь у вікторині  «Кошик цілющих рослин», конкурсі знавців скоромовок і прислів’їв «З народних джерел про рослини», конкурсі знавців собак «Мій вірний пес – мій добрий друг», жартівливій еко-вікторині «Впізнай тварину за хвостом»
Дітям пропонувалися загадки, маленькі жартівливі тести, різноманітні питання вікторини і варіанти відповідей, які допомогли активізувати увагу, пам'ять та загальні знання дітей . Вірші та запитання вікторини познайомили дітей з назвами, зовнішнім виглядом навколишнього світу.
     Після діти сіли за комп’ютери і здійснили віртуальну мандрівку у світ природи.

     Все, що нас оточує і не зроблене руками людей, – це природа. Спілкування з природою дає найбільшу радість до життя. Всі ми – діти природи, та не всі однаково добре ставимося до неї. Природа потребує постійної уваги і турботи. Ми повинні берегти природу, охороняти її багатства.

Немає коментарів:

Дописати коментар