пʼятниця, 11 листопада 2022 р.

Продовжуємо наші екскурсії...

     Яка ж безмежна сила книги… Без неї людина сліпа, адже з дитячих літ книжка допомагає зрозуміти світ, що нас оточує, вона розповідає нам історію рідного краю,  звичаї, традиції…  Книга мудрий друг і порадник, вона, не вміючи говорити розповідає нам про пригоди і подорожі, про чудеса, про навколишній світ.

    У сучасному світі, незважаючи на велике різноманіття електронних ресурсів, книга та бібліотека залишається невід’ємною складовою в отриманні необхідної інформації. Саме друкована книга була, є і залишиться найціннішим скарбом людства і невичерпним джерелом знань.

    Щоб ознайомитися з книжковими скарбами книгозбірні на цьому тижні, до нашої бібліотеки завітали аж три класи: учні 2-А класу Долинського "Наукового" ліцею, учні 2-Б класу Долинського "Наукового" ліцею та учні 2-В класу Долинського "Наукового"ліцею.    

    Бібліотечні працівники ознайомили дітей з книжковим фондом та роботою бібліотеки. Цікавим доповненням до екскурсії стала лялькова вистава та зустріч із "книжковою феєю".

    Зустріч дітей пройшла у дружній, веселій атмосфері і залишила по собі багато приємних спогадів. Учням дуже сподобалося подорожувати книжковою країною, про що свідчили бажання стати читачами дитячої бібліотеки та теплі, щирі слова вдячності.

Немає коментарів:

Дописати коментар