Жила-була бібліотека...

Ласкаво запрошуємо Вас до Бібліотеки, де спілкування з книгою безмежне,
де панує світ казок, пригод та фантастики, світ нових знань!

                                                                

 
     ІСТОРІЯ БІБЛІОТЕКИ 

    Розпочала свою роботу бібліотека в 1950 році, знаходилась вона  в старій частині м. Долини. Першою зав. бібліотекою була Струтинська Ада,а в 1965 році в установі, першій в області серед дитячих бібліотек, було присвоєно звання “Бібліотека відмінної роботи”. Проте через пристосоване приміщення бібліотека часто була змушена переїжати. .

     В 1976 році було створено ЦБС і з того часу  зав. бібліотекою для дітей є одночасно і  заступником директора по роботі з дітьми. В кінці 1979 року символічно у Міжнародний Рік Дитини бібліотека була переведена в нове просторе приміщення пр. Незалежності, 7, де й знаходиться дотепер.

        Зараз бібліотеку очолює  Холозінська Ірина Вікторівна заступник директора по роботі з дітьми та шість бібліотекарів.
Бібліотека для дітей – культурно-освітня, виховна, інформаційна установа, яка здійснює бібліотечно-бібліографічне обслуговування дошкільників, учнів 1-9 класів, керівників дитячого читання. Формами бібліотечного обслуговування є абонемент, читальний зал, інтернет центр. Від початку створення бібліотека для дітей є  методичним центром по роботі з дітьми, надає методичну і практичну допомогу бібліотекам філіям. Обслуговує бібліотека    3720 користувачів  Бібліотечний фонд – близько 20 тис. примірників книг. При бібліотеці діє гурток "Умійко" , теарт ляльок "Miracle doll"та клуб за інтерсами "Незламні".

Запрошуємо вас у мандрівку  бібліотекою 

з понеділка по п`ятницю з 9:00 до 18:00 год. 


 


2 коментарі:

  1. Доброго дня шановні колеги, прийміть вітання від колег з Каланчацької районної бібліотеки для дітей! Такий цікавий у вас блог, гарні виставки, можете переглянути і наш блог:http://detskay.blogspot.com/

    ВідповістиВидалити
  2. Добрий день шановні колеги. Вас вітає Полтавська бібліотека філія № 13 .У вас дуже цікавий блог. І як добре ,що при нових технологіях у нас є можливість для розвитку та обміну досвіду.Надіємся і надалі на співпрацю.Наша адреса http://bibl-13.blogspot.com/

    ВідповістиВидалити