четвер, 19 вересня 2019 р.

З Днем народження, смайлик!


        День народження смайла – це досить незвичайне свято, яке щороку відзначається 19 вересня. 
    Кожна дитина знає, що смайлик — це маленька жовта голова, яка усміхається. Смайлик (з англ. Smile) — «мордочка, пичка», «усмішка».
       Сучасні смайлики прийшли у наше життя разом із комп’ютером. Так, 19 вересня 1982 Скотт Фалман, професор психології університету Карнегі Меллон у Піттсбурзі, відправив колегам електронне повідомлення.У цьому повідомленні він запропонував інтернет-користувачам під час спілкування в мережі використовувати послідовність символів - ":-)" - як маркер для жартівливих повідомлень. Свій вибір вчений пояснив тим, що цей значок схожий на усміхнене обличчя.
      Сучасна людина вже не уявляє собі передачі емоцій без смайликів. Як то кажуть — не було би смайликів, то їх довелося би вигадати.
      Тепер в Інтернеті живуть і працюють найрізноманітніші смайлики: вони не тільки виражають емоції, але також зображають різних персонажів, знаки зодіаку, прапори, таблички з гаслами (скандування смайликів), смайли-букви, новорічні смайлики. Словом, ціла смайликова армія, що обслуговує людське комунікування.
      Сьогодні, 19 вересня, в день народження смайлика в нашій книгозбірні пройшла пізнавально-розважальна інформина «З днем народження, смайлик», на якій діти познайомились із історією виникнення смайлика, з журналами «Смайлик», а також  робили смайлики з паперу.

      Смайлик - чудовий винахід, який допомагає краще передати емоційне забарвлення текстового повідомлення. Іноді саме ці кілька закорючок змушують нас посміхатися, сумувати, сміятися. Звичайно, живе спілкування завжди краще, але буває так, що людина далеко від нас, і тоді на допомогу приходить Інтернет, смс-повідомлення, і смайлики серед набору літер нагадують нам про реальні усмішки рідних і близьких нам людей.
               

 З днем народження Смайлик!!!

Немає коментарів:

Дописати коментар