понеділок, 25 лютого 2019 р.

РОЗШУКУЮТЬСЯ КНИГОМАНИ-СУПЕРЧИТАЧІ В УСІХ КУТОЧКАХ УКРАЇНИ!

      1 лютого стартував 15 Всеукраїнський конкурс дитячого читання «Книгоманія» для учнів 7 класів.
       Співорганізатори конкурсу: ГО «Форум видавців», ДП «Український інститут книги».
Генеральний партнер: ПАТ «КРЕДОБАНК» 
     
      «Основна ідея «Книгоманії» – популяризація читання. Цей конкурс дає можливість його учасникам здобути перемогу не завдяки особливим  талантам і здібностям, а тільки завдяки систематичному читанню. Учасники і переможці конкурсу мають можливість переконатися в тому, що вони не самотні у своїх літературних уподобаннях та подискутувати про улюблені книжки. І найголовніше – ми хочемо, щоб кожна прочитана книжка стала для дитини захопливою подорожжю у цікавий та новий світ», – повідомляють організатори Конкурсу.  
      Упродовж 3-х місяців учасники читатимуть книжки, розповідатимуть про них, змагаючись з іншими книгоманами і, врешті, здобудуть титул «Суперчитач України». Винагородою за перемогу стане поїздка до Львова на Фестиваль дитячого читання «Книгоманія-2019», який відбудеться 17-19 травня. 

Конкурс проводиться у три етапи:
Перший етап (відбірковий) триває до 15 березня
Другий етап триває до 12 квітня 
Третій етап триває до 26 квітня  

      У кожному місті – обласному центрі та області журі обере Суперчитача України.  
       «Проведення конкурсу дало можливість громадськості повернутися обличчям до проблеми читання сучасних дітей та підлітків, а юним користувачам бібліотек – перечитати свої улюблені твори та познайомитися з новими найкращими зразками української та світової літератури для дітей, проявити  знання рідної мови та вміння вдумливо читати, сприяло розвитку пам’яті та формуванню навичок самостійної роботи з книгою», – поділилась враженнями від конкурсу Таїсія Манжула, директорка Кіровоградської обласної бібліотеки для дітей.
      На Суперчитачів чекає урочиста Церемонія нагородження, зустрічі з улюбленими авторами та ровесниками-книгоманами, знайомство з історією та культурою Львова – Міста літератури ЮНЕСКО, цікаві пригоди на Дитячому форумі та Фестивалі дитячого читання “Книгоманія”.
     Також для переможців другого етапу Генеральний партнер Конкурсу ПАТ “КРЕДОБАНК” підготував спеціальний конкурс “Читаємо з Kredobank”, переможець якого отримає приз – подорож до Варшави! 
    Отже, якщо учень 7-го класу хоче взяти участь в Книгоманії – гайда до найближчої дитячої бібліотеки!
      Вперше для учасників Конкурсу та всіх небайдужих до дитячої літератури та промоції дитячого читання у фейсбуці створено окрему відкриту спільноту – Таємне товариство Книгоманів. Долучитися до групи можна за посиланням: bit.ly/knyhomania_2019. 
     У цій спільності буде розміщено  інформацію про перебіг Книгоманії-2019, цікаві та корисні факти про читання, книжки та авторів, а також відбудуться різноманітні конкурси та голосування. 

Можливо, ми чекаємо саме на тебе!

Немає коментарів:

Дописати коментар