Читай книгу в Інтернеті


    
       Книга: друкована чи електронна? Вже не один рік точаться суперечки про це. Одні доводять, що у невеликому планшеті можна розмістити цілу бібліотеку, а будучи, скажімо, в дорозі, набагато простіше закинути до сумки тоненький рідер, ніж товсту книжку, і улюблені твори щодня під рукою. Інші стверджують, що душі мільйонів зігрівали і продовжують зігрівати книги, які не потрібно підключати до електромережі і в яких ніколи не сядуть батарейки. А ми вважаємо, що ці два види книг зовсім не повинні протистояти одна одній, а тільки взаємодоповнювати. Отож, до вашої уваги доступ до онлайн-бібліотек, де ви можете ознайомитись із цікавими новинками та класикою української і світової дитячої літератури: 


                    
http://www.chl.kiev.ua/elibrary/  – Електронна бібліотека Національної бібліотеки України для дітей. У фонді Національної бібліотеки України для дітей є багато книжок, які збереглися в країні у одиночних примірниках і зберігаються у зібранні рідкісних і цінних видань. Деякі з них являють собою справжні шедеври книжкової культури періоду другої половини XIX – першої половини XX століття, є й малотиражні цікаві наукові дослідження, які можуть стати у нагоді сучасним вченим.
Доступ до цих книжок мають лише окремі дослідники: книгознавці, мистецтвознавці, літературознавці, художники та видавці. Тому основною метою проекту “Електронна бібліотека НБУ для дітей” є ознайомлення широкого загалу із кращими зразками зібрання бібліотеки в межах існуючого законодавства з авторського права. В планах проекту включення у електронну бібліотеку сучасних книжок, що стане можливим після досягнення відповідних домовленостей з авторами та видавництвами.

http://chytanka.com.ua/Дитяча публічна онлайн-бібліотека "Читанка" спеціалізується на україномовних ілюстрованих книжках. Автори проекту сканують старі дитячі книжки з малюнками для того, щоб поділитися ними з сучасними дітьми.

http://abetka.ukrlife.org — «Весела абетка». Казки, приказки, загадки, скоромовки і читанка — для вас, юні читачі.


https://xn--80aaukc.xn--j1amh/На цьому сайті можна читати книжки для дітей, скачувати їх у форматі .doc, слухати аудіоказки та дивитися відеоказки.

Немає коментарів:

Дописати коментар